Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Toalety
- Nové druhy splachování
- WC kombi
- Sapho IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodní/zadní odpad, bílá PC107V
Sapho IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodní/zadní odpad, bílá PC107V
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Sapho IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodní/zadní odpad, bílá PC107VSkladem6 149 Kč5 082 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x83x62 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 44.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913123191 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování Vortex Rimless
Vortex - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Při splachování voda vytéká z jednoho bodu a efektivně opláchne vnitřní prostor keramiky pomocí vodního víru. Tato technologie splachování je nejen účinná, ale i velmi tichá.


Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Související zboží 6
241 Kč
199 Kč
bez DPH
14 % sleva
241 Kč
199 Kč
bez DPH
Skladem
145 Kč
120 Kč
bez DPH
12 % sleva
145 Kč
120 Kč
bez DPH
Skladem
329 Kč
272 Kč
bez DPH
52 % sleva
329 Kč
272 Kč
bez DPH
Skladem
66 Kč
55 Kč
bez DPH
8 % sleva
66 Kč
55 Kč
bez DPH
Skladem
193 Kč
160 Kč
bez DPH
12 % sleva
193 Kč
160 Kč
bez DPH
Skladem
1 161 Kč
960 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 161 Kč
960 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















