Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Sedátka a stoličky
- Sklopná sedátka
- Pro seniory a tělesně handicapované
- Sapho HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu s opěrnou nohou, 44x45cm, bílá XH001
Sapho HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu s opěrnou nohou, 44x45cm, bílá XH001
- Kompletní specifikace
Sapho HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu s opěrnou nohou, 44x45cm, bílá XH001Skladem4 893 Kč4 044 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 440x460x450 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 4.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125393 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích







