Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Senior program, Bezbariérová koupelna
- Madla k WC
- Sapho HANDICAP madlo se zádovou opěrkou, 500mm, nerez lesk XH575
Sapho HANDICAP madlo se zádovou opěrkou, 500mm, nerez lesk XH575
- Kompletní specifikace
Sapho HANDICAP madlo se zádovou opěrkou, 500mm, nerez lesk XH575Skladem3 861 Kč3 191 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 580x124x155 mm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hloubka | 155 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.2370 kg |
| EAN | 8592207021053 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích





