Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Vanové baterie
- Vanové baterie do podlahy
- Sapho GINKO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat 1101-24B
Sapho GINKO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat 1101-24B
- Kompletní specifikace
Sapho GINKO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat 1101-24BSkladem18 713 Kč15 465 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1080 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1052 mm |
| Hmotnost / ks | 10.7300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995040 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Zboží zařazeno v kategoriích





