Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Vanové baterie
- Vanové baterie nástěnné
- Sapho GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10
Sapho GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10Skladem6 355 Kč5 252 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 201 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 219 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.5620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805134 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 1
335 Kč
277 Kč
bez DPH
14 % sleva
335 Kč
277 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








