Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- Sapho FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, šedá FG217
Sapho FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, šedá FG217
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, šedá FG217Skladem8 591 Kč7 100 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORMIGO |
| Rozměr | 60x14,5x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 10.3410 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970399 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












