Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Dvojumyvadlo
- Sapho EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
Sapho EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
Sapho EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030Skladem19 771 Kč16 340 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113895 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 9
2 081 Kč
1 720 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 081 Kč
1 720 Kč
bez DPH
Skladem
1 058 Kč
874 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 058 Kč
874 Kč
bez DPH
Skladem
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
8 333 Kč
6 887 Kč
bez DPH
14 % sleva
8 333 Kč
6 887 Kč
bez DPH
Skladem
14 611 Kč
12 075 Kč
bez DPH
14 611 Kč
12 075 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
507 Kč
419 Kč
bez DPH
14 % sleva
507 Kč
419 Kč
bez DPH
Skladem
1 058 Kč
874 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 058 Kč
874 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









































