Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Vysoké skříně
- Sapho ESPACE otevřená policová skříňka 20x172x32cm, borovice rustik ESC100-1616
Sapho ESPACE otevřená policová skříňka 20x172x32cm, borovice rustik ESC100-1616
- Kompletní specifikace
Sapho ESPACE otevřená policová skříňka 20x172x32cm, borovice rustik ESC100-1616Skladem6 381 Kč5 274 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x172x32 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898181 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Dodací lhůta cenové skupiny B je 6 týdnů.
Zboží zařazeno v kategoriích


























