Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Sprchy
- Ruční sprchy
- Sapho EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101
Sapho EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101Skladem1 023 Kč845 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 73 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913820373 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 1
568 Kč
469 Kč
bez DPH
14 % sleva
568 Kč
469 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





