Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- Asymetrická umyvadla
- Sapho EMICO umyvadlo, Rockstone, 130x50cm, límec L, levé, bílá mat EM130-B1L-L
Sapho EMICO umyvadlo, Rockstone, 130x50cm, límec L, levé, bílá mat EM130-B1L-L
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho EMICO umyvadlo, Rockstone, 130x50cm, límec L, levé, bílá mat EM130-B1L-LSkladem22 120 Kč18 281 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 130x50 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 35.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886492 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Desku umyvadla lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Umyvadlová mísa se vyrábí pouze v provedení bílá mat (0101 Glacier white).
Pro objednání vybraného dekoru kontaktujte prodejní oddělení.
Související zboží 2
1 428 Kč
1 180 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 428 Kč
1 180 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
14 % sleva
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















