Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Topení, větrání
- Elektrické sušáky ručníků
- Sapho ELMIS elektrický sušák ručníků 400x800 mm, 120 W, hliník, černá mat EB430
Sapho ELMIS elektrický sušák ručníků 400x800 mm, 120 W, hliník, černá mat EB430
- Kompletní specifikace
Sapho ELMIS elektrický sušák ručníků 400x800 mm, 120 W, hliník, černá mat EB430Skladem4 990 Kč4 124 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELMIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x800x55 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Deskové |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 120.00 W |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 7.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887093 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích







