Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Bidetové baterie
- Bidetové ventily
- Sapho Dvojventil pro napojení bidetové sprchy a WC, chrom 1209-04-B
Sapho Dvojventil pro napojení bidetové sprchy a WC, chrom 1209-04-B
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho Dvojventil pro napojení bidetové sprchy a WC, chrom 1209-04-BSkladem1 023 Kč845 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Šířka | 123 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913835612 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
Skladem
198 Kč
164 Kč
bez DPH
14 % sleva
198 Kč
164 Kč
bez DPH
Skladem
181 Kč
150 Kč
bez DPH
14 % sleva
181 Kč
150 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









