Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové sloupy
- Včetně baterie
- Sapho DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139
Sapho DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139Skladem14 697 Kč12 146 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 1334 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Anti-twist systém, Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887246 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Související zboží 1
36 Kč
30 Kč
bez DPH
14 % sleva
36 Kč
30 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










