Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- Mýdlenky na postavení
- Sapho CRAFT mýdlenka na postavení, černá 8573
Sapho CRAFT mýdlenka na postavení, černá 8573
- Kompletní specifikace
Sapho CRAFT mýdlenka na postavení, černá 8573Skladem383 Kč317 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 200x29x127 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hloubka | 127 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.0993 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128851 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Zboží zařazeno v kategoriích




