Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Zrcadla
- Zrcadla bez osvětlení
- Zrcadla v rámu
- Sapho CORONA zrcadlo v dřevěném rámu 62,8x102,8cm, champagne NL721
Sapho CORONA zrcadlo v dřevěném rámu 62,8x102,8cm, champagne NL721
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Sapho CORONA zrcadlo v dřevěném rámu 62,8x102,8cm, champagne NL721Skladem990 Kč818 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CORONA & BERGARA & MANTILA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,8x102,8 cm |
| Šířka | 628 mm |
| Výška | 1028 mm |
| Barva rámu | Champagne |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Atypický rozměr na zakázku, Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 6.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882777 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 6
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 281 Kč
1 059 Kč
bez DPH
Skladem
490 Kč
405 Kč
bez DPH
75 % sleva
490 Kč
405 Kč
bez DPH
Skladem
2 571 Kč
2 125 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 571 Kč
2 125 Kč
bez DPH
Skladem
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
Skladem
1 187 Kč
981 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 187 Kč
981 Kč
bez DPH
Skladem
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














