Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Topení, větrání
- Otopná tělesa, koupelnové žebříky
- Sapho COLONNA otopné těleso 298x1800 mm, metalická stříbrná IR143
Sapho COLONNA otopné těleso 298x1800 mm, metalická stříbrná IR143
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho COLONNA otopné těleso 298x1800 mm, metalická stříbrná IR143Skladem6 871 Kč5 679 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 298x1800 mm |
| Šířka | 298 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 614 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831126 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Ústřední vytápění
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Související zboží 1
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 195 Kč
988 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










