Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- Sapho CITY keramické umyvadlo hranaté 80x45cm, bílá KE080
Sapho CITY keramické umyvadlo hranaté 80x45cm, bílá KE080
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Sapho CITY keramické umyvadlo hranaté 80x45cm, bílá KE080Skladem3 431 Kč2 836 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x45 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843211 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 4
709 Kč
586 Kč
bez DPH
14 % sleva
709 Kč
586 Kč
bez DPH
Skladem
11 945 Kč
9 872 Kč
bez DPH
14 % sleva
11 945 Kč
9 872 Kč
bez DPH
Skladem
271 Kč
224 Kč
bez DPH
8 % sleva
271 Kč
224 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










