Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Dvojumyvadlo
- Sapho CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, dub alabama CR121-2222-21
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, dub alabama CR121-2222-21
- Kompletní specifikace
- Související zboží15
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, dub alabama CR121-2222-21Skladem16 667 Kč13 774 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.0020 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987083 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 15
4 721 Kč
3 902 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 721 Kč
3 902 Kč
bez DPH
Skladem
507 Kč
419 Kč
bez DPH
14 % sleva
507 Kč
419 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
331 Kč
274 Kč
bez DPH
14 % sleva
331 Kč
274 Kč
bez DPH
Skladem
395 Kč
326 Kč
bez DPH
14 % sleva
395 Kč
326 Kč
bez DPH
Skladem
128 Kč
106 Kč
bez DPH
14 % sleva
128 Kč
106 Kč
bez DPH
Skladem
114 Kč
94 Kč
bez DPH
14 % sleva
114 Kč
94 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
9 305 Kč
7 690 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 305 Kč
7 690 Kč
bez DPH
Skladem
145 Kč
120 Kč
bez DPH
14 % sleva
145 Kč
120 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
164 Kč
bez DPH
199 Kč
164 Kč
bez DPH
Skladem
817 Kč
675 Kč
bez DPH
14 % sleva
817 Kč
675 Kč
bez DPH
Skladem
128 Kč
106 Kč
bez DPH
14 % sleva
128 Kč
106 Kč
bez DPH
Skladem
10 440 Kč
8 628 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 440 Kč
8 628 Kč
bez DPH
Skladem
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích














































