Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný CR801-1111
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný CR801-1111
- Kompletní specifikace
- Související zboží12
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný CR801-1111Skladem9 021 Kč7 455 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913928055 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 12
145 Kč
120 Kč
bez DPH
14 % sleva
145 Kč
120 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
533 Kč
440 Kč
bez DPH
14 % sleva
533 Kč
440 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
9 305 Kč
7 690 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 305 Kč
7 690 Kč
bez DPH
Skladem
128 Kč
106 Kč
bez DPH
14 % sleva
128 Kč
106 Kč
bez DPH
Skladem
395 Kč
326 Kč
bez DPH
14 % sleva
395 Kč
326 Kč
bez DPH
Skladem
3 397 Kč
2 807 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 397 Kč
2 807 Kč
bez DPH
Skladem
507 Kč
419 Kč
bez DPH
14 % sleva
507 Kč
419 Kč
bez DPH
Skladem
10 440 Kč
8 628 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 440 Kč
8 628 Kč
bez DPH
Skladem
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích















































