Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, dub Alabama strip CR701-2322
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, dub Alabama strip CR701-2322
- Kompletní specifikace
- Související zboží14
Sapho CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, dub Alabama strip CR701-2322Skladem12 762 Kč10 547 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.6810 kg |
| EAN | 8590913945502 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 14
145 Kč
120 Kč
bez DPH
14 % sleva
145 Kč
120 Kč
bez DPH
Skladem
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
1 410 Kč
1 165 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 410 Kč
1 165 Kč
bez DPH
Skladem
507 Kč
419 Kč
bez DPH
14 % sleva
507 Kč
419 Kč
bez DPH
Skladem
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
Skladem
128 Kč
106 Kč
bez DPH
14 % sleva
128 Kč
106 Kč
bez DPH
Skladem
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
Skladem
395 Kč
326 Kč
bez DPH
14 % sleva
395 Kč
326 Kč
bez DPH
Skladem
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 969 Kč
1 627 Kč
bez DPH
Skladem
533 Kč
440 Kč
bez DPH
14 % sleva
533 Kč
440 Kč
bez DPH
Skladem
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 144 Kč
945 Kč
bez DPH
Skladem
2 700 Kč
2 231 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 700 Kč
2 231 Kč
bez DPH
Skladem
255 Kč
211 Kč
bez DPH
12 % sleva
255 Kč
211 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích


















































