Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Nízké skříně
- Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, siena CR302-4242
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, siena CR302-4242
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, siena CR302-4242Skladem5 090 Kč4 207 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x52x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.8701 kg |
| EAN | 8590913969478 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Související zboží 5
68 Kč
56 Kč
bez DPH
14 % sleva
68 Kč
56 Kč
bez DPH
Skladem
159 Kč
131 Kč
bez DPH
159 Kč
131 Kč
bez DPH
Skladem
214 Kč
177 Kč
bez DPH
14 % sleva
214 Kč
177 Kč
bez DPH
Skladem
257 Kč
212 Kč
bez DPH
14 % sleva
257 Kč
212 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






































