Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sapho CIRASA deska DTDL 111x1,8x46,5cm, bílá lesk CR111-3030
Sapho CIRASA deska DTDL 111x1,8x46,5cm, bílá lesk CR111-3030
- Kompletní specifikace
- Související zboží7
Sapho CIRASA deska DTDL 111x1,8x46,5cm, bílá lesk CR111-3030Skladem1 797 Kč1 485 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 111x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1110 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.6260 kg |
| EAN | 8590913927720 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Dodací lhůta cenové skupiny B je 6 týdnů.
Související zboží 7
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 021 Kč
1 670 Kč
bez DPH
Skladem
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 087 Kč
2 551 Kč
bez DPH
Skladem
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
35 % sleva
2 390 Kč
1 975 Kč
bez DPH
Skladem
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 313 Kč
1 912 Kč
bez DPH
Skladem
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
Skladem
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
Skladem
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem






























