Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Umyvadlo na desku
- Sapho CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
Sapho CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
Sapho CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150Skladem12 461 Kč10 298 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIMBURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x75x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898440 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 9
4 033 Kč
3 333 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 033 Kč
3 333 Kč
bez DPH
Skladem
3 861 Kč
3 191 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 861 Kč
3 191 Kč
bez DPH
Skladem
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
Skladem
4 119 Kč
3 404 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 119 Kč
3 404 Kč
bez DPH
Skladem
6 097 Kč
5 039 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 097 Kč
5 039 Kč
bez DPH
Skladem
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 365 Kč
1 955 Kč
bez DPH
Skladem
4 257 Kč
3 518 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 257 Kč
3 518 Kč
bez DPH
Skladem
4 928 Kč
4 073 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 928 Kč
4 073 Kč
bez DPH
Skladem
894 Kč
739 Kč
bez DPH
14 % sleva
894 Kč
739 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích


















