Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Servisní
- Sapho BRAHEA deska rockstone se 2 otvory 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141-0101
Sapho BRAHEA deska rockstone se 2 otvory 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141-0101
- Kompletní specifikace
Sapho BRAHEA deska rockstone se 2 otvory 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141-0101Skladem14 465 Kč11 955 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1410x12x515 mm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 14.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994487 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Desky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Zboží zařazeno v kategoriích











