Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové vysoké
- Sapho BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
Sapho BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Sapho BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17Skladem8 990 Kč7 430 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 344 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935992 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 2
1 505 Kč
1 244 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 505 Kč
1 244 Kč
bez DPH
Skladem
3 062 Kč
2 531 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 062 Kč
2 531 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






