Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Nábytek dle umyvadla
- Umyvadlo na desku
- Desky pod umyvadlo
- Sapho AVICE deska 240x50cm, cement AV247
Sapho AVICE deska 240x50cm, cement AV247
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Sapho AVICE deska 240x50cm, cement AV247Skladem6 416 Kč5 302 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 240x49,5 cm |
| Šířka | 2400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 495 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 36.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869983 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 8
7 516 Kč
6 212 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 516 Kč
6 212 Kč
bez DPH
Skladem
8 032 Kč
6 638 Kč
bez DPH
14 % sleva
8 032 Kč
6 638 Kč
bez DPH
Skladem
1 763 Kč
1 457 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 763 Kč
1 457 Kč
bez DPH
Skladem
2 227 Kč
1 840 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 227 Kč
1 840 Kč
bez DPH
Skladem
7 645 Kč
6 318 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 645 Kč
6 318 Kč
bez DPH
Skladem
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
Skladem
3 990 Kč
3 298 Kč
bez DPH
40 % sleva
3 990 Kč
3 298 Kč
bez DPH
Skladem
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích

























