Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Nábytek dle umyvadla
- Umyvadlo na desku
- Desky pod umyvadlo
- Sapho AVICE deska 150x36cm, aquamarine AV1566
Sapho AVICE deska 150x36cm, aquamarine AV1566
- Kompletní specifikace
- Související zboží10
Sapho AVICE deska 150x36cm, aquamarine AV1566Skladem4 438 Kč3 668 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 150x5x36 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.3210 kg |
| EAN | 8590913938061 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 10
490 Kč
405 Kč
bez DPH
40 % sleva
490 Kč
405 Kč
bez DPH
Skladem
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
Skladem
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
Skladem
654 Kč
540 Kč
bez DPH
14 % sleva
654 Kč
540 Kč
bez DPH
Skladem
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 539 Kč
1 272 Kč
bez DPH
Skladem
705 Kč
583 Kč
bez DPH
14 % sleva
705 Kč
583 Kč
bez DPH
Skladem
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 797 Kč
1 485 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
14 % sleva
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 711 Kč
1 414 Kč
bez DPH
Skladem
654 Kč
540 Kč
bez DPH
14 % sleva
654 Kč
540 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích























