Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umývátka
- Sapho AURUM nerezové umývátko 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, zlato mat AU204
Sapho AURUM nerezové umývátko 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, zlato mat AU204
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho AURUM nerezové umývátko 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, zlato mat AU204Skladem4 231 Kč3 497 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x9x18 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913964428 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Související zboží 1
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








