Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- Sapho AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38cm, včetně výpusti, nerez mat AU401
Sapho AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38cm, včetně výpusti, nerez mat AU401
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38cm, včetně výpusti, nerez mat AU401Skladem5 753 Kč4 755 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x11 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913919589 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 1
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








