Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Zrcadla
- Zrcadla bez osvětlení
- Zrcadla v rámu
- Sapho AROWANA zrcadlo v rámu 1000x500mm, černá mat AWB1050
Sapho AROWANA zrcadlo v rámu 1000x500mm, černá mat AWB1050
- Kompletní specifikace
Sapho AROWANA zrcadlo v rámu 1000x500mm, černá mat AWB1050Skladem2 571 Kč2 125 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AROWANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 8.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881640 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Ochrana proti korozi
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
Zboží zařazeno v kategoriích







