Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Dvojumyvadla
- Sapho ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, bílá AC121
Sapho ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, bílá AC121
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
Sapho ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, bílá AC121Skladem6 011 Kč4 968 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128745 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 9
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 625 Kč
1 343 Kč
bez DPH
Skladem
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
Skladem
2 227 Kč
1 840 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 227 Kč
1 840 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
641 Kč
530 Kč
bez DPH
14 % sleva
641 Kč
530 Kč
bez DPH
Skladem
1 763 Kč
1 457 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 763 Kč
1 457 Kč
bez DPH
Skladem
137 Kč
113 Kč
bez DPH
14 % sleva
137 Kč
113 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
14 % sleva
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 453 Kč
1 201 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích















