Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Klasická umyvadla
- Umyvadla na desku
- Sapho AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 80x46cm, bílá AT080
Sapho AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 80x46cm, bílá AT080
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 80x46cm, bílá AT080Skladem3 861 Kč3 191 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x12x46 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972461 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Související zboží 3
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
127 Kč
105 Kč
bez DPH
14 % sleva
127 Kč
105 Kč
bez DPH
Skladem
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









