Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové
- Sapho ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, zlato 3225ZL
Sapho ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, zlato 3225ZL
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, zlato 3225ZLSkladem7 387 Kč6 105 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 175 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859335 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 1
1 703 Kč
1 407 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 703 Kč
1 407 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





