Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové
- Sapho ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315
Sapho ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315
- Kompletní specifikace
Sapho ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315Skladem2 399 Kč1 983 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA, SMALL PRO UMÝVÁTKA |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 155 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 198 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Pouze studená voda, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002167 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 let |
Zboží zařazeno v kategoriích




