Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové vysoké
- Sapho ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom/zlato 3372
Sapho ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom/zlato 3372
- Kompletní specifikace
Sapho ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom/zlato 3372Skladem5 065 Kč4 186 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 173 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002525 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Zboží zařazeno v kategoriích




