Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Sprchové baterie
- Sprchové baterie podomítkové
- Sapho ANTEA podomítkový ventil, studená, chrom/zlato 3052C
Sapho ANTEA podomítkový ventil, studená, chrom/zlato 3052C
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho ANTEA podomítkový ventil, studená, chrom/zlato 3052CSkladem1 453 Kč1 201 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859045 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 let |
Související zboží 1
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 431 Kč
2 836 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích





