Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Sprchy
- Hlavové sprchy
- Sapho ANTEA hlavová sprcha, průměr 200mm, chrom SOF2001
Sapho ANTEA hlavová sprcha, průměr 200mm, chrom SOF2001
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho ANTEA hlavová sprcha, průměr 200mm, chrom SOF2001Skladem3 517 Kč2 907 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Průměr | 200 mm |
| Výška | 83 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | 1 cesta |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003188 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 141 Kč
1 769 Kč
bez DPH
Skladem
490 Kč
405 Kč
bez DPH
49 % sleva
490 Kč
405 Kč
bez DPH
Skladem
349 Kč
288 Kč
bez DPH
8 % sleva
349 Kč
288 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







