Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- Sapho ALETTE keramické umyvadlo na desku, vysoké, Ø 41cm, bílá AR459
Sapho ALETTE keramické umyvadlo na desku, vysoké, Ø 41cm, bílá AR459
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Sapho ALETTE keramické umyvadlo na desku, vysoké, Ø 41cm, bílá AR459Skladem2 571 Kč2 125 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41x18 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114755 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
654 Kč
540 Kč
bez DPH
14 % sleva
654 Kč
540 Kč
bez DPH
Skladem
314 Kč
260 Kč
bez DPH
14 % sleva
314 Kč
260 Kč
bez DPH
Skladem
679 Kč
561 Kč
bez DPH
14 % sleva
679 Kč
561 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












