Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Police
- Sapho ABELINE rohová police rockstone 300x100mm, excentrická, bílá mat AE300-0101
Sapho ABELINE rohová police rockstone 300x100mm, excentrická, bílá mat AE300-0101
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Sapho ABELINE rohová police rockstone 300x100mm, excentrická, bílá mat AE300-0101Skladem963 Kč796 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| Rozměr | 300x12x100 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost / ks | 1.0860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932922 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Související zboží 1
119 Kč
98 Kč
bez DPH
119 Kč
98 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







