Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- WC štětky na postavení
- Ridder POSH WC štětka na postavení, mramor, béžová 2234419
Ridder POSH WC štětka na postavení, mramor, béžová 2234419
- Kompletní specifikace
Ridder POSH WC štětka na postavení, mramor, béžová 2234419Skladem1 140 Kč942 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 100x400 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1458 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956136554 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






