Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- WC štětky na postavení
- Ridder LITTLE ROCK WC štětka na postavení, šedá 22190407
Ridder LITTLE ROCK WC štětka na postavení, šedá 22190407
- Kompletní specifikace
Ridder LITTLE ROCK WC štětka na postavení, šedá 22190407Skladem839 Kč693 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | LITTLE ROCK |
| Rozměr | 135x370x120 mm |
| Šířka | 135 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956222547 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Zboží zařazeno v kategoriích





