Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové dveře do niky
- Sprchové dveře do niky otevírací dvoukřídlé
- Polysan ZOOM sprchové dveře 1800mm, čiré sklo ZL1417
Polysan ZOOM sprchové dveře 1800mm, čiré sklo ZL1417
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Polysan ZOOM sprchové dveře 1800mm, čiré sklo ZL1417Skladem14 611 Kč12 075 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 820 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 1760 mm |
| Instalační šířka do | 1800 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 54.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844232 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 2
11 515 Kč
9 517 Kč
bez DPH
14 % sleva
11 515 Kč
9 517 Kč
bez DPH
Skladem
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











