Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře otevírací s boční stěnou
- Polysan ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, L/P varianta ZL1390ZL3210
Polysan ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, L/P varianta ZL1390ZL3210
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
Polysan ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, L/P varianta ZL1390ZL3210Skladem15 377 Kč12 708 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 470 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905841 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 5
9 245 Kč
7 640 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 245 Kč
7 640 Kč
bez DPH
Skladem
9 245 Kč
7 640 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 245 Kč
7 640 Kč
bez DPH
Skladem
8 075 Kč
6 674 Kč
bez DPH
14 % sleva
8 075 Kč
6 674 Kč
bez DPH
Skladem
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem
87 Kč
72 Kč
bez DPH
8 % sleva
87 Kč
72 Kč
bez DPH
Skladem














