Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře otevírací s boční stěnou
- Polysan ZOOM obdélníkový sprchový kout 1300x700mm L/P varianta ZL1313ZL3270
Polysan ZOOM obdélníkový sprchový kout 1300x700mm L/P varianta ZL1313ZL3270
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Polysan ZOOM obdélníkový sprchový kout 1300x700mm L/P varianta ZL1313ZL3270Skladem16 151 Kč13 348 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x70 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 61.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902314 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 6
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
14 % sleva
3 345 Kč
2 764 Kč
bez DPH
Skladem
5 192 Kč
4 291 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 192 Kč
4 291 Kč
bez DPH
Skladem
5 032 Kč
4 159 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 032 Kč
4 159 Kč
bez DPH
Skladem
4 952 Kč
4 093 Kč
bez DPH
20 % sleva
4 952 Kč
4 093 Kč
bez DPH
Skladem
87 Kč
72 Kč
bez DPH
8 % sleva
87 Kč
72 Kč
bez DPH
Skladem
5 112 Kč
4 225 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 112 Kč
4 225 Kč
bez DPH
Skladem















