Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře otevírací s boční stěnou
- Polysan ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta ZL1312BZL3290B
Polysan ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta ZL1312BZL3290B
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Polysan ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta ZL1312BZL3290BSkladem21 397 Kč17 683 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913903007 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 4
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
Skladem
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
Skladem
9 451 Kč
7 811 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 451 Kč
7 811 Kč
bez DPH
Skladem
8 935 Kč
7 384 Kč
bez DPH
14 % sleva
8 935 Kč
7 384 Kč
bez DPH
Skladem













