Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické levé
- Vany s nízkým okrajem
- Polysan VIVA L SLIM asymetrická vana 185x80x47cm, bílá 72099S
Polysan VIVA L SLIM asymetrická vana 185x80x47cm, bílá 72099S
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Polysan VIVA L SLIM asymetrická vana 185x80x47cm, bílá 72099SSkladem15 901 Kč13 141 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Hmotnost / ks | 25.7060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729085461 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Vanu lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Příplatek 50 % k základně ceně v bílém provedení:
Příplatek 30 % k základně ceně v bílém provedení:
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
SLIM = vana s nízkým okrajem
Vana má oproti standardním vanám výšku hrany okraje pouze 18 mm. Tato vana je určena pouze k obezdění, které díky nízké hraně působí estetičtěji, nebo zapuštění do pódia. Nelze ji instalovat s obkladovým panelem.















