Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické levé
- Vany s integrovaným panelem
- Polysan VIVA L MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/carina 70119M.41
Polysan VIVA L MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/carina 70119M.41
- Kompletní specifikace
- Související zboží12
Polysan VIVA L MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/carina 70119M.41Skladem47 257 Kč39 055 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá/Šedá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078319 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Související zboží 12
267 Kč
221 Kč
bez DPH
14 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
482 Kč
398 Kč
bez DPH
14 % sleva
482 Kč
398 Kč
bez DPH
Skladem
13 235 Kč
10 938 Kč
bez DPH
14 % sleva
13 235 Kč
10 938 Kč
bez DPH
Skladem
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 847 Kč
8 138 Kč
bez DPH
Skladem
421 Kč
348 Kč
bez DPH
14 % sleva
421 Kč
348 Kč
bez DPH
Skladem
56 149 Kč
46 404 Kč
bez DPH
14 % sleva
56 149 Kč
46 404 Kč
bez DPH
Skladem
1 367 Kč
1 130 Kč
bez DPH
14 % sleva
1 367 Kč
1 130 Kč
bez DPH
Skladem
6 011 Kč
4 968 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 011 Kč
4 968 Kč
bez DPH
Skladem
44 333 Kč
36 639 Kč
bez DPH
14 % sleva
44 333 Kč
36 639 Kč
bez DPH
Skladem
937 Kč
774 Kč
bez DPH
14 % sleva
937 Kč
774 Kč
bez DPH
Skladem
370 Kč
306 Kč
bez DPH
14 % sleva
370 Kč
306 Kč
bez DPH
Skladem
4 291 Kč
3 546 Kč
bez DPH
14 % sleva
4 291 Kč
3 546 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích




















