Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře posuvné s boční stěnou
- Polysan THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x800mm, hranaté pojezdy TL1580-5002
Polysan THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x800mm, hranaté pojezdy TL1580-5002
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Polysan THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x800mm, hranaté pojezdy TL1580-5002Skladem18 120 Kč14 975 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Rozměr | 150x80 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 93.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934322 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 3
6 472 Kč
5 349 Kč
bez DPH
20 % sleva
6 472 Kč
5 349 Kč
bez DPH
Skladem
5 192 Kč
4 291 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 192 Kč
4 291 Kč
bez DPH
Skladem
10 965 Kč
9 062 Kč
bez DPH
14 % sleva
10 965 Kč
9 062 Kč
bez DPH
Skladem












