Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře posuvné - rohový vstup
- Polysan THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2190-5005
Polysan THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2190-5005
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Polysan THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2190-5005Skladem19 918 Kč16 461 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913935022 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 3
5 352 Kč
4 423 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 352 Kč
4 423 Kč
bez DPH
Skladem
9 365 Kč
7 740 Kč
bez DPH
14 % sleva
9 365 Kč
7 740 Kč
bez DPH
Skladem
5 832 Kč
4 820 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 832 Kč
4 820 Kč
bez DPH
Skladem












