Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty čtvercové
- Sprchové kouty čtvercové, dveře posuvné - rohový vstup
- Polysan THRON ROUND čtvercový sprchový kout 900x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2990-5005
Polysan THRON ROUND čtvercový sprchový kout 900x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2990-5005
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Polysan THRON ROUND čtvercový sprchový kout 900x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2990-5005Skladem19 058 Kč15 750 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 74.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913935107 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 6
5 432 Kč
4 489 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 432 Kč
4 489 Kč
bez DPH
Skladem
5 352 Kč
4 423 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 352 Kč
4 423 Kč
bez DPH
Skladem
2 485 Kč
2 054 Kč
bez DPH
14 % sleva
2 485 Kč
2 054 Kč
bez DPH
Skladem
7 903 Kč
6 531 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 903 Kč
6 531 Kč
bez DPH
Skladem
6 785 Kč
5 607 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 785 Kč
5 607 Kč
bez DPH
Skladem
6 493 Kč
5 366 Kč
bez DPH
14 % sleva
6 493 Kč
5 366 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















